Plany obozowe

Kilka słów o planach wakacyjnych Czarnej Jedynki.

Pierwszy raz od wielu lat organizujemy obóz stały pod namiotami k. Bań Mazurskich. Liczba jego uczestników wyniesie mniej niż 40 i jest to de facto obóz jeden drużyny plus dwóch zalążków drużyn. Takich obozów nie organizuje się teraz prawie wcale, bowiem królują wielkie zgrupowania. Organizując taki obóz Jedynka jest w gronie najlepszych drużyn.
Obóz pod namiotem w lesie, obliczany na drużynę złożoną z trzech do pięciu zastępów, stanowi środowisko umożliwiające  realizowanie najbardziej do ideału zbliżonego życia harcerskiego.

 Aleksander Kamiński

Zdjęcie z obozu 1 WDH nad jez. Partęczny

Drużyna wędrownicza Czarni Bracia po raz trzeci organizuje obóz wędrowny zagraniczny, po Norwegii `11, Bałkanach `12 (zdjęcie po prawej) przyszedł czas na Gruzję. W zeszłym roku był to jedyny tego typu obóz w całej Mazowieckiej Chorągwi Harcerzy. Został złożony wniosek do programu „Młodzież w działaniu”, pozostaje trzymać kciuki za pozytywne rozpatrzenie.

Z kolei zalążek 1 WDH-ek „Elenion” wybiera się na obóz ze szczepem 82 w ramach wspólnego podobozu z 4 WDH-ek.

 

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>