Pogrzeb Michała Kuleszy

Zmarł prof. Michał Kulesza.

Msza święta żałobna odprawiona zostanie
dnia 21 stycznia 2013 roku o godzinie 13.00 w domu pogrzebowym na Powązkach Wojskowych, po której nastąpi odprowadzenie do grobu na cmentarz miejscowy.

Nasze środowisko składa się na wspólny wieniec oraz nekrolog o poniższej treści. Osoby zainteresowane dołożeniem się proszę o kontakt e-mailowy: maciej.gorski[at]czarnajedynka.pl

Nekrolog od Czarnej Jedynki
Smutno i pusto po odejściu śp. Michała Kuleszy „KUSZELASA”
w latach 70-tych Komendanta Szczepu 1 W. D. H. im. Romualda Traugutta – Czarnej Jedynki

Z przyrzeczenia harcerskiego: Mam szczerą wolę całym życiem pełnić służbę Bogu i Polsce, nieść chętną pomoc bliźnim i być posłusznym Prawu Harcerskiemu.

I tak właśnie było , Michale. Byłeś dla nas przyjacielem, nauczycielem, uważnym słuchaczem, dobrym , pomocnym, ciepłym , pięknym człowiekiem, autorytetem we wszelakich dziedzinach, mistrzem Byłeś twardzielem z duszą dziecka. Człowiekiem tak wolnym i tak bardzo niezależnym jakim chcielibyśmy widzieć każdego harcerza. Michale, dobrze że Cię mieliśmy… w naszych czasach harcerskich i teraz. Dobrze że miała Cię Polska. Nie martw się Bracie, jeszcze się spotkamy.

Harcerki i harcerze z Czarnej Jedynki

This entry was posted in Aktulaności. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>